Hudba

04. 05. 2012 | † 26. 03. 2016 | kód autora: 4iQ

Nazdáár,

mám ráda hudbu a hraji druhým rokem na kytaru. Toto je rubrika o muzice, zpěvácích/ zpěvačkách, hudebních nástrojích, atd. .

Takže začnu. Když sem chodila do 1.třídy, mamka mě přihlásila do kroužku flétny. Už v polovině školního roku jsem tam přestala chodit a nebyla jsem sama. Na konci školního roku už tento kroužek neexistoval. Mamka byla dost naštvaná a kdykoliv jsem řekla, že chci do nějakého kroužku, kde se hrálo na nějaký hudební nástroj zatrhla mi to. Před rokem jsem tuto její hradbu prolomila a začala jsem chodit do kroužku hry na kytaru pro začátečníky. Ze začátku jsem do toho byla blázen, ale vadilo mi, že po tom hrozně bolí polštářky prstů. Chodím tam už druhým rokem a čím dál víc mě to baví. Bolest prstů asi po půl roce ustane a hra je jen jakousi zábavou. Mými oblíbenci se stali polská zpěvačka Doda, britská skupina One Direction, a mnoho dalších ...

Pokud máte taky nějaký zážitek, který se jedná hudby nebo vašich koníčků ohledně jí, neváhejte a napiště do komentářů. budu se těšit na vaše příspěvky :)

                                                                                                                                                                                                  vaše administrátorka Lenka


Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky hudba-mp3

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.